Tek Kullanımlık 3 Katlı Koruyucu Maske

Özenle tasarlıyor, dikkatle üretiyoruz. Standartlara uygun esnek ve kaliteli.

Sensi Maske

Kurumsal

Sensi Maske firmamız medikal ürünleri üzerinde faaliyet göstermektedir. Avrupa standartlarında üretilen CE belgeli maskeleri tüm dünyaya ihraç etmektedir. İhtiyaca uygun ürünleri makul fiyatla sunmaktadır. Firmamız deneyimli kadrosu ile sürekli kendini yenileyip, geliştirmektedir. Yüksek kalite ve hizmet anlayışıla müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir. Size güvenilir çözüm ortaklığı öneriyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana sürekli gelişerek ve yenilenerek her dönemde yatırımcılarımızın gözünde “güven sembolü” olmaya ve sektörün önemli kuruluşları arasında yer almaya devam ettik. Müşteri odaklı hizmet anlayışımız, güçlü ortaklık yapımız, geniş ürün yelpazemiz, gelişmiş teknolojik altyapımız ve deneyimimizle Türk Sermaye Piyasası’ndaki öncü rolümüzü sürdürmek, temel hedefimizdir.

Kurumsal
image

Bize Ulaşın

Mutlu ve huzurlu bir iş ortamını sürekli kılarak çalışan memnuniyetini ve bağlılığını arttırmayı ve Sürdürülebilir İK Politikaları ile stratejik partner olmayı hedefliyoruz.

Ürünler

Maske Kullanımı

Tıbbi maske kullanımı nasıl yapılır?

Maske Kullanımı 1

Eller en az 20 saniye sabunla yıkanır.

Maske Kullanımı 2

Katlı kısım dışa, metal şerit burun üstüne gelecek şekilde takılır.

Maske Kullanımı 3
Lastikli ise kulak kepçesine geçirilir.
Maske Kullanımı 4
İpli ise başın arkasından ve enseden bağlanır.
Maske Kullanımı 5
Burun üstüne denk gelen metal şeridin üstüne bastırılır.
Maske Kullanımı 6
Burun, ağız ve çeneyi tamamen kapanacak şekilde yerleştirilir.

Blog

Sensi Maske Websitemiz Yenilendi.

Websitemiz Yenilendi.

Güven El Alüminyum website arayüzümüz yenilenmiştir. Sizlerde bu yeni websitemiz hakkında görüşlerinizi / önerilerinizi veya şikayetlerinizi bizlere bildirebilirsiniz.

Detay

Kalite